Foto4Fun

Foto4Fun - Fotobudka Katowice

Foto4Fun - Fotobudka Katowice


Z myślą o tych, którzy lubią uwieczniać każdy ważny moment, powstały fotobudki. Te mobilne studia fotograficzne cieszą się zainteresowaniem na całym świecie. W Polsce moda na tego typu gadżety weszła niedawno, a więc jest to doskonały moment na to, żeby zaskoczyć bliskich prywatną sesją zdjęciową.
Foto4fun.com.pl jest polskim producentem fotokabin. Firma dba o to, żeby zarówno jakość urządzenia, jak i jego bezawaryjność nie budziła zastrzeżeń podczas użytkowania. Dodatkowo atrakcyjna cena jest niewątpliwym atutem, który powinien skłonić organizatorów imprez do skorzystania z bogatej oferty, w skład której wchodzą videobudki, gifbudki, green boxy czy tak modne teraz social walle, umożliwiające wykonanie zdjęcia, które automatycznie pojawi się na portalu społeczniościowym, oznaczonym w aplikacji odpowiednim hasztagiem.
Każda fotobudka dostarczana na terenie Katowic jest rozstawiana i demontowania za darmo. Cena wynajmu ustalana jest jeszcze przed podpisaniem umowy, więc nie musisz obawiać się ukrytych kosztów.

Opublikowano: 2019-02-26

Foto4Fun

Jaworowa 4 42-500 Będzin 697 553 652

Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie gdziejestburza.pl

Fabeton

ul. — Katowice

http://fabeton.pl/


Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

ul. Konarskiego 12 — Rybnik

https://spectlumacz.pl/


upadlosci-konsumenckie.pl

ul. Szeligiewicza 4 — Katowice

https://www.upadlosci-konsumenckie.pl/