HS MEDICAL POLAND

Rko jak wykonać

Rko jak wykonać


Prawidłowo przeprowadzona resuscytacja krążeniowo-oddechowa może uratować zdrowie lub nawet życie. Dlatego też warto jest posiadać tę umiejętność, nabytą podczas profesjonalnego kursu i pod okiem doświadczonych, certyfikowanych ratowników.

Wiedza odnośnie RKO oraz jak ją wykonać jest także dostępna na stronie internetowej hsmedical.pl. Informacje tam zawarte to nowinki z zakresu profesjonalnego i zgodnego z obecnymi wytycznymi udzielania pomocy osobom poszkodowanym. Są przedstawione w jasny i zrozumiały dla odbiorcy sposób tak, by mógł on zrozumieć, że po pierwsze, każdy człowiek ma prawny i moralny obowiązek ratowania życia drugiej osoby, a po drugie, że taka pomoc nie musi być trudna.

Mówiąc o RKO, warto wspomnieć także o defibrylatorach. Są to coraz częściej udostępniane w miejscach wzmożonego ruchu urządzenia, które również wymagają pewnego przeszkolenia, by móc je prawidłowo używać podczas akcji ratującej życie. Na podanej stronie można nabyć wygodny i łatwy w obsłudze model defibrylatora służący do ćwiczeń w kontrolowanych warunkach.

Opublikowano: 2020-05-16

HS MEDICAL POLAND

Fabryczna 45 43-100 Tychy 786 86 80 32

Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie gdziejestburza.pl

Fabeton

ul. — Katowice

https://fabeton.pl/


Netpaka.eu

ul. Powstańców Śląskich 54 — Lubliniec

https://netpaka.eu/


MM System

ul. Juliana Tuwima 8 — Ruda Śląska

https://mm-system.pl