Ekranownia.pl Tomasz Łoboda

Listwa maskująca kable tv

Listwa maskująca kable tv


Gdy na ścianie zawiśnie już nowy telewizor, pozostaje jeszcze kwestia ukrycia kabli. Bo wiszące niedbale zepsują nawet najciekawiej zaaranżowane wnętrze. Co zrobić, by nie rzucały się w oczy?

Sprawę znakomicie załatwi listwa maskująca kable tv, którą można kupić online na stronie  mediamonter.pl. Oferowana jest w kilku rozmiarach i kolorach, więc można ją znakomicie dobrać do potrzeb i wnętrza. Wszystkie maskownice są najlepszej jakości i pochodzą od uznanych producentów z Włoch, Turcji i Wielkiej Brytanii. Są łatwe w montażu, więc każdy sobie z tym poradzi. Nie będzie też problemu, by ukryć przewody w narożniku, bo w ofercie są listwy o kształcie ćwierćwałka. W czasie zakupów warto zajrzeć

na profil sklepu na Facebooku, na którym zamieszczane są ciekawe informacje i porady. O tym, że sklep jest godny zaufania, świadczy udział właściciela w programie Rzetelna Firma i odpowiedni certyfikat potwierdzający rzetelność i terminowość. Dotychczasowi klienci zapewniają, że zakupy w tym sklepie to gwarancja profesjonalizmu, rzetelności, błyskawicznej dostawy i miłej obsługi.

Opublikowano: 2020-06-03

Ekranownia.pl Tomasz Łoboda

Siekierkowska 8 00-709 Warszawa 503 651 595

Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie gdziejestburza.pl

Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

ul. Podwale 17 — Warszawa

https://www.polzlaw.pl/


Be Safe S.C.

ul. RYDYGIERA 19 — Warszawa

http://www.besafe.net.pl/


Sapart

ul. Lubomirskiego 5 — Radzymin

https://sapart.pl/