Karlex

Ubezpieczenie oc przewoźnika gdynia | Karlex

Ubezpieczenie oc przewoźnika gdynia | Karlex


Ubezpieczenie w firmie przewozowej stanowi jednocześnie obowiązek prawny, wynikający z przepisów prawa, jak i istotną ochronę jej interesów. Biorąc pod uwagę zwiększoną podatność na różnego rodzaju wypadki, najczęściej komunikacyjne, posiadanie odpowiedniej polisy staje się w branży transportowej wręcz niezbędne. 

Ubezpieczenie OC przewoźnika w Gdyni jest dostępne między innymi na stronie internetowej karlex.pl. Przydatność takiego rozwiązania jest podnoszona przez wielu właścicieli firm transportowych, zajmujących się przewozem towarów, usług oraz osób. Posiadając tego typu zabezpieczenie, można ubiegać się w razie wypadku o odszkodowanie z tytułu zniszczenia mienia, pozwala to także na pokrycie kosztów sądowych w razie pociągnięcia do odpowiedzialności cywilnej. 

Zasadność posiadania ubezpieczenia w firmie przewozowej podkreśla również analiza przypuszczalnych kosztów naprawczych, jakie musiałby ponieść właściciel pojazdu uczestniczącego w kraksie na drodze, utratę zdrowia lub życia innych uczestników wypadku albo też kwestii wypłacenia odszkodowania za zniszczony przewożony ładunek.

Opublikowano: 2020-08-18

Karlex

adm. J. Unruga 54 81-181 Gdynia 575 133 633

Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie gdziejestburza.pl

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik

ul. Starowiejska 58 — Gdynia

https://tomasz-janik.pl/


Moto Handel Wojciech Nowociński

ul. Obrońców Westerplatte 25 — Rumia

https://skupaut-pomorskie.pl/


Moto Handel Wojciech Nowociński

ul. Obrońców Westerplatte 25 — Rumia

https://gdansk.skupaut-pomorskie.pl/